Bayimiz Olun​

Ayrıcalıklı bir Dünya’nın
Kapılarını Aralayın

Siz de bir Plisseri bayisi olmak ve sineklik sektöründe ayrıcalıklı bir konumda olmak ister misiniz? 30’dan fazla ülkeye ihraç edilen, 5 Milyon’dan fazla son tüketiciye ulaşan ürünlerimize daha avantajlı fırsatlarla ulaşın.

Kolay Teklif

Plisseri bayileri, saniyeler için de kendilerine özel tekliflerini alırlar ve zaman kaybı yaşamazlar.

Tedarik Önceliği

Plisseri bayileri, tedarik sürecinde öncelik hakkına sahiptir. Bu sayede siparişleri daha hızlı kendilerine ulaşır.

Marka Değeri

Plisseri bayileri, ürün tanıtım ve satış aşamasında diğer markalara göre her zaman bir adım daha öndedir.

Teknoloji

Plisseri bayileri, kendilerine sunulan teknoloji desteği ile şirketlerinin sipariş ve teklif yönetimi süreçlerini kolayca yönetir.

Neden Plisseri?

Plisseri size sadece bir ürün veya sistem değil, operasyon süreçlerinizde de
kolaylık ve müşterilerinizden gelecek memnuniyeti de taahhüt eder.

Türkiye’nin
Sineklik
Fabrikası

1. Kalite
Alüminyum
Modern
Görünüm
Ergonomik
Tasarım

Plisseri, Ar-ge
süreçlerine yaptığı
yatırımlarla birçok
ürün ve parçada
patent hakkına
sahiptir.

0 + Ülkeye
İhracat
0 +
Son Tüketici
0 m2
Fabrika Alanı

Hemen Başvurunuzu Yapın
ve Ayrıcalıklı Dünya’mıza Katılın

Başvuru Formu

Şimdi Gönder butonuna tıklayarak KVKK Aydınlatma Metni’ni, Gizlilik Sözleşmesi’ni ve Çerez Politikası’nı okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Plise sinekliklerin birçok avantajı vardır. Öncelikle, diğer sineklik türlerine göre daha az yer kaplarlar. Katlanabilir yapısı sayesinde, sineklik açıkken bile pencere ya da kapıdan geçişi engellemez. Plise sineklikler kolayca açılıp kapanır ve temizlenmesi kolaydır. Ayrıca, plise sineklikler diğer sineklik modellerine göre daha estetik bir görünüme sahiptirler ve kolay kullanım imkanı sunarlar.

Plise perdelerin en önemli avantajlarından biri, katlanabilir yapıları sayesinde minimum yer kaplamalarıdır. Ayrıca, camlardan gelen doğal ışığı filtreleyerek, evde daha rahat bir ortam yaratırlar. Plise perdeler, çeşitli renk ve desen seçenekleri ile dekorasyona uygun bir seçenek sunarlar.

Plise perdelerin temizliği, nemli bir bez veya süpürge yardımıyla yapılabilir. Ayrıca, hafif bir sabunlu su kullanarak da temizleyebilirsiniz. Ancak, deterjan veya sert kimyasallar kullanmamalısınız, çünkü bu perdenin zarar görmesine neden olabilir.

Evet. Kolay bir şekilde sitemizde bulunan panel üzerinden 9 taksite kadar ödeme yapılabilir. Üstelik ilk 6 taksitte komisyon uygulanmaz.

Ürünlerimiz 2 yıl boyunca Plisseri güvencesiyle garanti altındadır.

Sağlam ve dayanıklı malzemeden üretilen sineklikler, dış etkenlerden kolay kolay etkilenmez. Buna rağmen kullanıcı hatasından kaynaklanan bazı durumlar, üründe hasara sebep olabilir. Ürünü darbelere maruz bırakmak, kesici aletlerle ürüne temas etmek kaçınılması gereken davranışlardandır.

Bunun dışında plise sineklikler pencerenin açık olmadığı durumlarda kapalı konumda olmalıdır. Uzun süre olumsuz hava koşullarına açık bir pozisyonda maruz kalan plise sinekliklerin ömrü kısalır ve tül deforme olur.

Ürün, sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde olumsuz etkenlere karşı yüksek direnç gösterir. Perdeyi açıp kaparken sert hareketlerden kaçınmanız, kesici delici aletlerle müdahalede bulunmamanız ve benzeri detaylara dikkat etmeniz halinde üründe herhangi bir deformasyon meydana gelmez.